Obsah
Schůzky Řídícího výboru:
25. 4. 2022 - schválena Závěrečná sebehodnotící zpráva MAP II per rollam
Závěrečná sebehodnotící zpráva MAP II (348.47 kB)
Zápis ŘV 20220425 per rollam (274.21 kB)
24. 2. 2022 - schváleny níže uvedené dokumenty
MAP Dačice II únor 2022 (516.43 kB)
Analytická část MAP Dačice II (1.19 MB)
Akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Dačice rok 2022 (1013.26 kB)
Agregovaný popis potřeb škol na území ORP Dačice rok 2021 (738.66 kB)
Analýza rovných příležitostí ve vzdělávání ORP Dačice 2021 (880.03 kB)
Organizační struktura MAP Dačice II rok 2022 (2.55 MB)
Průběžná sebehodnotící zpráva MAP II - 3 (2.24 MB)
3. 12. 2021 - schváleny níže uvedené dokumenty
Strategický ráme MAP Dačice II - investiční priority 2021 - 2027 - listopad 2021 (996.56 kB)
12. 5. 2021 - schváleny níže uvedené dokumenty per rollam
SR MAP Dačice II-investice 21+ (168.73 kB)
Seznam investičních priorit MAP Dačice II - květen 2021 (486.82 kB)
Zápis z jednání ŘV (711.03 kB)
6. 4. 2021 - schváleny níže uvedené dokumenty
Průběžná sebehodnotící zpráva (230.1 kB)
Zápis z jednání ŘV (1021.72 kB)
24. 9. 2020 - schválen Seznam investičních priorit
Seznam investičních priorit MAP Dačice II - září 2020
31. 8. 2020 - schváleny níže uvedené dokumenty
Místní akční plán rozvoje vzdělávánípro ORP Dačice II
Analytická část Místního akčního plánu pro ORP Dačice 2020
Akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Dačice na rok 2021
Průběžná sebehodnotící zpráva MAP II
4. 5. 2020 - schválen Akční plán rozvoje vzdělávání per rollam
Akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Dačice 2020
23. 3. 2020 - schváleny níže uvedené dokumenty per rollam
Seznam plánévaných evaluací a Harmonogram evaluací
Seznam investičních priorit MAP Dačice II
19. 9. 2019 - schválen Seznam investičních priorit
Seznam investičních priorit MAP Dačice II
4. 10. 2018 - zvolen předseda, schválen Statut a Jednací řád
28. 2. 2019 - schváleny níže uvedené dokumenty
Identifikace dotřené veřejnosti
Složení Řídícího výboru
Ing. Mgr. Vilma Szutová | Zástupce MAS |
Ing. Karel Macků | Zástupce zřizovatele škol |
Mgr. Hana Švarcová | Zástupce za MŠ |
Ing. Eva Macků | Zástupce za ZŠ |
Mgr. Alena Benešová | Zástupce učitelů |
Jana Stachová | Zástupce školních družin |
Josef Mochar, DiS. | Zástupce ZUŠ |
Mgr. Hana Kopečková | Zástupce neformálního vzdělávání |
Mgr. Lucie Jarkovská | Zástupce KAP |
Mgr. Hana Kopečková | Zástupce rodičů |
David Rosenkranz | Zástupce obce nezřizující školu |
Ing. Karel Macků | Zástupce ORP |
Bc. Soňa Baueršímová, DiS. | Zástupce P-AP |